Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

«

»

Sty 21

Spotkanie gnieźnieńskich działkowców z Prezydentem Miasta

P1130865        Przedstawiciele ROD im Grodu Lecha w Gnieźnie w dniu 12 stycznia 2018 r. wzięli udział w spotkaniu członków zarządów i aktywistów z rodzinnych ogrodów działkowych z terenu miasta i powiatu Gniezno. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście: Prezes Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców w Poznaniu Zdzisław Śliwa oraz Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz. Swą obecnością zaszczycił również Poseł na Sejm RP Pan Paweł Arndt oraz były Prezydent Miasta Gniezna Pan Jacek Kowalski – honorowy członek Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Grodu Lecha w Gnieźnie. W imieniu byłego Posła na Sejm RP Tadeusza Tomaszewskiego w spotkaniu uczestniczył Stanisław Dolaciński.

W swym wystąpieniu Prezydent Tomasz Budasz podziękował wszystkim działkowcom za wkład pracy nie tylko na własnych działeczkach, ale i na terenach wspólnych. Ogrody działkowe to zielone płuca miasta i winniśmy podzielić się możliwością korzystania z dobrodziejstwa przebywania wśród tej zieleni z innymi mieszkańcami miasta. Podkreślił, że dalej będzie wspierał działania inwestycyjne na ogrodach środkami finansowymi z budżetu miasta.

Następnie głos zabrał Zdzisław Śliwa Prezes Okręgowy Zarządu PZD w Poznaniu, który podziękował działkowcom gnieźnieńskim za całokształt pracy dla rozwoju ogrodów działkowych i za utrzymaniem jedności związku.

 
Paweł Wełnic