Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kwi 22

Zebranie sprawozdawcze

P1130942W dniu 21 kwietnia 2018r w świetlicy ogrodowej odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Rodzinnego Ogrodu Działkowego „im. Grodu Lecha”.

Na   przewodniczącego zebrania wybrany został kolega Paweł Wełnic.

W zebraniu sprawozdawczym wzięło udział  68 działkowców.

Prezes Wojciech Gola zebranym działkowcom przedstawił sprawozdanie Zarządu ROD im. Grodu Lecha w Gnieźnie za 2076 rok.

Realizację poszczególnych punktów porządku obrad zakończyło podjęcie uchwał w sprawach dotyczących wysokości opłat, planu pracy i preliminarza finansowego na 2018r.

 

Paweł Wełnic

Sty 21

Turniej lotkarski

P1130899Zarząd ROD w dniu 20 stycznia 2018 roku z okazji Dnia Dziadka zorganizował turniej lotkarski. W spotkaniu udział wzięło 10 uczestników, którzy w sportowej atmosferze rywalizowali o zwycięstwo. Zwycięstwo w zawodach po zaciętej rywalizacji wygrał najstarszy działkowiec Jan Siwka. Po zakończeniu turnieju za zajęcie pierwszego miejsca Prezes Ogrodu Wojciech Gola wręczył zwycięscy symboliczny puchar.

Paweł Wełnic

Sty 21

Spotkanie gnieźnieńskich działkowców z Prezydentem Miasta

P1130865        Przedstawiciele ROD im Grodu Lecha w Gnieźnie w dniu 12 stycznia 2018 r. wzięli udział w spotkaniu członków zarządów i aktywistów z rodzinnych ogrodów działkowych z terenu miasta i powiatu Gniezno. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście: Prezes Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców w Poznaniu Zdzisław Śliwa oraz Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz. Swą obecnością zaszczycił również Poseł na Sejm RP Pan Paweł Arndt oraz były Prezydent Miasta Gniezna Pan Jacek Kowalski – honorowy członek Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Grodu Lecha w Gnieźnie. W imieniu byłego Posła na Sejm RP Tadeusza Tomaszewskiego w spotkaniu uczestniczył Stanisław Dolaciński.

W swym wystąpieniu Prezydent Tomasz Budasz podziękował wszystkim działkowcom za wkład pracy nie tylko na własnych działeczkach, ale i na terenach wspólnych. Ogrody działkowe to zielone płuca miasta i winniśmy podzielić się możliwością korzystania z dobrodziejstwa przebywania wśród tej zieleni z innymi mieszkańcami miasta. Podkreślił, że dalej będzie wspierał działania inwestycyjne na ogrodach środkami finansowymi z budżetu miasta.

Następnie głos zabrał Zdzisław Śliwa Prezes Okręgowy Zarządu PZD w Poznaniu, który podziękował działkowcom gnieźnieńskim za całokształt pracy dla rozwoju ogrodów działkowych i za utrzymaniem jedności związku.

 
Paweł Wełnic

Sty 07

Konkurs strzelecki

P1130850W dniu 6 stycznia 2018 roku odbył się coroczny turniej strzelecki o Puchar Prezesa dla działkowców ROD im. Grodu Lecha w Gnieźnie. W turnieju wzięło udział 9 uczestników. Najlepszym strzelcem okazał się kolega Ryszard Huszpaniak, który uzyskał 41 punktów, drugie miejsce zajął kolega Paweł Wełnic uzyskując wynik 36 punktów.

Następne spotkanie działkowców to pojedynek lotkarski dla Dziadków z okazji ich święta w dniu 20 stycznia 2018 roku. Turniej rozpocznie się o godzinie 15.00.

 

Paweł Wełnic

Cze 12

Nowy Tomyśl

P1130695Dnia 10 czerwca br. na terenie naszego ogrodu miał odbyć się kolejny pojedynek ,,Sportowo Rekreacyjny”. Jednym z uczestników miała być drużyna ROD z Nowego Tomyśla. Jednak ciągłe dopołudniowe opady deszczu zmusiły organizatorów do odwołania imprezy. Przedstawiciele ROD z Nowego Tomyśla w godzinach dopołudniowych zwiedzali Gniezno a następnie odwiedzili ROD im Grodu Lecha gdzie gościnnie zostali przyjęci przez Zarząd ROD. Mimo zachmurzenia i niesprzyjającej pogody dla celów rekreacyjnych i zabawy drużyna ROD Nowy Tomyśl wzięła udział w rywalizacji w dwóch konkurencjach rzut beretem i rzut torebką. Zabawa była przednia a i śmiechu nie zabrakło. Szkoda, że impreza się nieodbyta, bo drużyna ROD Nowy Tomyśl swoim pozytywnym usposobieniem i wesołością gwarantowała przednią zabawę i sportową rywalizację.

Do zobaczenia może następnym razem pogoda będzie sprzyjać.

Paweł Wełnic

Cze 09

Ścieżka edukacyjna

20170608_1345118 marca br. na terenie naszego ogrodu zamontowano tablice edukacyjno – dydaktyczne oraz ekohotel dla owadów. Tablice umieszczono przed wejściem na plac.

Apel do działkowców- dbajmy o nasze wspólne dobro.

Paweł Wełnic

Mar 31

Zebranie prezesów ROD

P1130666W dniu 30 marca 2017 roku w świetlicy ogrodowej odbyło się kolejne zebranie prezesów ROD.

 

 

Paweł Wełnic

Mar 31

Zebranie sprawozdawcze

P1130641W dniu 25 marca 2017r w świetlicy ogrodowej odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Rodzinnego Ogrodu Działkowego „im. Grodu Lecha”.

Na   przewodniczącego zebrania wybrany został kolega Paweł Wełnic.

W zebraniu sprawozdawczym wzięło udział  78 działkowców.

Prezes Wojciech Gola zebranym działkowcom przedstawił sprawozdanie Zarządu ROD im. Grodu Lecha w Gnieźnie za 2016 rok.

Realizację poszczególnych punktów porządku obrad zakończyło podjęcie uchwał w sprawach dotyczących wysokości opłat, planu pracy i preliminarza finansowego na 2017r.

 

Paweł Wełnic

Cze 20

Pojedynek Sportowo – Rekreacyjny

P1130439Na terenie naszego ogrodu po raz IX odbył się Pojedynek sportowo – rekreacyjny. Kolejny raz walczyły ogrody z powiatu gnieźnieńskiego o puchar przechodni w różnych konkurencjach. Rywalizacja była zacięta i do końca zmagań nie było wiadomo jaki zespół zwycięży. Puchar przechodni na kolejny rok powrócił do ogrodu im. Grodu Lecha.

 

Paweł Wełnic

Cze 20

Zebranie Sprawozdawcze

        P1130375  W dniu 4 kwietnia 2016r w świetlicy ogrodowej odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Rodzinnego Ogrodu Działkowego „im. Grodu Lecha”.

Na   przewodniczącego zebrania wybrany został kolega Paweł Wełnic.

W zebraniu sprawozdawczym wzięło udział  57 działkowców.

Prezes Wojciech Gola zebranym działkowcom przedstawił sprawozdanie Zarządu ROD im. Grodu Lecha w Gnieźnie za 2015 rok. Ogród nie tylko żyje polityką, tutaj się pracuje, pielęgnuje i wypoczywa.

Realizację poszczególnych punktów porządku obrad zakończyło podjęcie uchwał w sprawach dotyczących wysokości opłat, planu pracy na kadencję i preliminarza finansowego na 2016r.

 

Paweł Wełnic

 

 

Starsze posty «